بهترین ورزش های تخت شدن شکم برای خانم ها(تصویری)

ورزش های تخت شدن شکم:صاف بودن شکم و تخت شدن ماهیچه های شکم در خانم ها همواره موضوع مهمی در بین زنان است که در ورزش های تناسب اندام به دنبال رسیدن به آن هستند.شکم صاف با ماهیچه های محکم زیبایی خاصی به اندام خانم ها میبخشد.اما چطور به شکم تخت و فلت برسیم؟آیا ورزش های تخت شدن شکم در خانه نتیجه بخش هستند؟چه ورزش هایی برای تخت شدن شکم باید انجام دهیم؟ برای پاسخ به این سوالات و رسیدن به شکم تخت و زیبا با دلگرم همراه شوید:

 

 ورزش های تخت شدن شکم-1:

یک سوئیس بال و یا همان جیم بال را در کنار یک سطح نیمکت مانند قرار دهید.ساعدهای خود را روی توپ قرار دهید به طوری که آرنج های شما درست زیر شانه هایتان قرار بگیرند.به ترتیب پاها را روی نیمکت قرار دهید.فاصله ای به اندازه یک پا باید بین پاهای شما باشد.به مدت 30 ثانیه بدن خود را در یک راستا درست مانند تصور نگه دارید.سپس از این حالت خارج شوید.این یک بار تمرین حساب می شود.دفعه  بعد که این حرکت را در ست بعدی انجام می دهید 15 دقیقه بیشتر در این حالت بمانید و در دفعه دیگر 15 ثانیه بیشتر  تا در مجمعوع سه ست به 60 ثانیه ایستایی در این حرکت برسید.

 ورزش های تخت شدن شکم

ورزش های تخت شدن شکم-2:

بر روی پهلوی چپ خود به صورت عمود بر یک نیمکت دراز بکشید.هردو پای خود را بر روی نیمکت بگذارید به صورتی که پای چپ شما زیر پای راستتان قرار بگیرد.دست های خود را داخل سینه مانند تصویر نگاه دارید(A).با استفاده و فشار بر عضلات باسن و ران، خود را بالا بکشید.به قدری خود را بالا نگه دارید تا از شانه تا زانوی چپ شما یک خط صاف تشکیل شود(B).به مدت 10 ثانیه در این حالت بمانید و خود را رها کنید.5 بار اینکار را انجام دهید سپس از طرف راست تکرار کنید.

 ورزش های تخت شدن شکم

ورزش های تخت شدن شکم-3:

برای این حرکت به یک دستگا کابل ورزشی و یا وسیله ای همانند ان نیاز دارید.روی دست ها و زانوهای خود قرار بگیرید و آرنج های خود را زیر شانه ها قرار دهید.دستگیره را در دست راست خود قرار دهید، و مانند تصویر روی پنجه ی پای خود قرار بگیرید.آرنج خود را خمیده نگاه دارید(A).دستگیره را به طرف پایین بکشید تا جایی که آرنج شما زمین را لمس کند(B).در هر طرف 15 بار این حرکت را انجام دهید.

 ورزش های تخت شدن شکم

ورزش های تخت شدن شکم-4:

طوری روی سوئیس بل دراز بکشید که مرکز کمر شما رو توپ قرار گرفته باشد و پای شما در صورتی به زمین برسید که زانوی شما خم شده باشد.با دست هایتان دو میله را بگیرید(A).سپس پاهای خود را تا جایی که به صورت تصویر به طور صاف دربیاید بالا بیاورید(B).به مدت 2 ثانیه پاهای خود را نگه دارید و سپس آرام به زمین نزدیک کنید(C). پانزده بار این حرکت را تکرار کنید.

 ورزش های تخت شدن شکم

ورزش های تخت شدن شکم-5:

به صورت چهار دست و پا روی زانو ها و آرنج های خود بیاستید.یک دیسک حرکتی و یا وسیله ای شبیه به آن در کف دستان خود قرار دهید.شکم خود را منقبض کنید.تا جایی که می توانید آرام آرام دستان خود را رو به جلو بکشید.از عضلات شکم خود استفاده کنید  تا دستان خود را به عقب بکشید.15 بار این حرکت را انجام دهید.

 ورزش های تخت شدن شکم

 نکته مهم:

:: دقت کنید که این تمرین ها را به صورت پشت سرهم در یک ست انجام دهید و پس از تمام شدن همه آن ها سه بار ست کامل آن را تکرار کنید.

 

 

تهیه و ترجمه:مجله اینترنتی دلگرم

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه