تزیین هندوانه به شکل بوسه برای سالگرد ازدواج ,تزیین هندوانه,تزیین هندوانه به شکل لب,تزیین هندوانه به شکل بوسه,اموزش برش هندوانه به شکل لب,تزیین هندوانه برای سالگرد ازدواج,تزیین جالب هندوانه,مدل تزیین هندوانه

تزیین هندوانه,تزیین هندوانه به شکل لب

1. هندوانه را زیر آب سرد بشویید و با دستمال خشک‌کنید.

2. روی یک تخته هندوانه را از پهلو قرار دهید و 1 سانتی‌متر از انتهای آن را برش دهید و مواظب باشید که قسمت سفید رنگ پوست را رد نکنید. به این شکل پایه هندوانه صاف می‌ایستد.

3. با یک ماژیک یک خط کنگره‌دار واسط هندوانه بکشید.

4. با یک چاقو دور خط را برش دهید سپس دو نصفه را از هم جدا کنید. با استفاده از اسکوپ گوشت آن قسمتی که پایه‌ی کار خواهد بود را خالی کنید.

5. قسمت بالایی هندوانه را نصف کنید و با استفاده از ماژیک روی یکی از نصفه‌ها یک لب بزرگ بکشید. با یک چاقو لب را برش دهید و در بیاورید. وقتی شکل کلی را به دست آوردید با احتیاط پوست را جدا کنید. با استفاده از چاقو شکل لب‌ها را کامل تر کنید.

6. یک چهارم هندوانه‌ی باقیمانده را به شکل تکه‌های ضخیم برش دهید و شکل قلب و حروف X و O و شکل‌های دیگر از درون آن بیرون بیاورید.
تزیین هندوانه,تزیین هندوانه به شکل لب

7. لب‌ها را با استفاده از سیخ چوبی و خلال دندان روی پایه بچسبانید.

8. توت‌فرنگی‌ها را از طول به شکل تکه‌هایی به ضخامت نیم سانتی‌متر برش دهید و دم توت‌فرنگی را برای تزئین نگه‌دارید. یک برش توت‌فرنگی را با خلال دندان در مرکز هر کنگره بچسبانید. باقی برش‌های توت‌فرنگی را در سالاد میوه استفاده کنید.

9. هندوانه را که به شکل کاسه میوه در آمده است روی یک دیس قرار دهید و آن را با سالاد میوه پر کنید و با برش‌های میوه به شکل قلب و حروف ایکس و اُ و شکل‌های دیگر تزئین کنید.

منبع: sooran.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه