سایت World volley مدعی شد والیبالیست تیم پیکان به سبب رفتار غیراخلاقی از جام باشگاه‌های جهان اخراج شده است اما این بازیکن چنین چیزی را تکذیب کرد. والیبالیست تیم پیکان تهران که در جریان مسابقات والیبال باشگاه‌های جهان مشکلاتی برایش بوجود آمده بود با تکذیب اخبار منتشر شده توسط رسانه‌های خارجی، اظهار کرد: چون زانویم را یک‌بار جراحی کرده‎ام و کمی مصدوم بودم، قصد داشتم از طبقه سوم که تیم پیکان در آنجا اسکان داشت به طبق نوزدهم محل استقرار پزشک‎ها بروم که گارسون وارد آسانسور شد و میز سرویس او به پا ...

سایت World volley مدعی شد والیبالیست تیم پیکان به سبب رفتار غیراخلاقی از جام باشگاه‌های جهان اخراج شده است اما این بازیکن چنین چیزی را تکذیب کرد.

والیبالیست تیم پیکان تهران که در جریان مسابقات والیبال باشگاه‌های جهان مشکلاتی برایش بوجود آمده بود با تکذیب اخبار منتشر شده توسط رسانه‌های خارجی، اظهار کرد: چون زانویم را یک‌بار جراحی کرده‎ام و کمی مصدوم بودم، قصد داشتم از طبقه سوم که تیم پیکان در آنجا اسکان داشت به طبق نوزدهم محل استقرار پزشک‎ها بروم که گارسون وارد آسانسور شد و میز سرویس او به پایم خورد و من هم ناخودآگاه و از روی درد و ترس مجدد از مصدومیت بلافاصله میز را هل دادم که مهماندار هتل به زمین خورد.

او ادامه داد: به هیچ وجه کار غیراخلاقی انجام نداده‎ام و عنوان کردن این موضوع خنده‎دار است و با آن شخص کوچکترین تماسی نداشته‎ام. من فقط چرخ را هل دادم. مگر ادعا نکرده‎اند که فیلم این کار را دارند، پس آن را پخش کنند.

والیبالیست پیکان اضافه کرد: می‎خواهند با این کار علیه والیبال ایران جوسازی کنند و هدفی جز این ندارند. به همه مردم ایران اطمینان می‎دهم که کار غیراخلاقی انجام نداده‎ام و هل دادن میز سرویس هم ناخودآگاه و از روی فشار درد و ترس مجدد از مصدومیت بود.

همچنین سایت باشگاه پیکان گفتگویی از مدیرعامل باشگاه پیکان درباره این موضوع منتشر کرد. محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان درباره مطالبی که در برخی از سایت های خارجی عنوان شده اظهار داشت: این بازیکن برای دیدار با دکتر تیم تصمیم به استفاده از آسانسوری داشته که ویژه کارمندان هتل بوده است. پرسنل هتل مانع استفاده این بازیکن از این آسانسور می شوند.

شیعی با بیان اینکه آسانسورهای هتل محل اقامت تیم ها برای طبقات خاص تعریف شده بودند، گفت: متاسفانه بازیکن پیکان درگیری مختصری با خدمه هتل پیدا می کند و در این درگیری یک خانم خدمتکار و چرخ دستی غذاهایش را نیز هل می دهد.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: خدمه هتل بعد از این حادثه به مدیر هتل شکایت می کنند و مدیر هتل نیز نماینده فدراسیون جهانی والیبال را در جریان این موضوع قرار می دهد.

وی گفت: فدراسیون جهانی والیبال به رغم پس گرفتن شکایت از سوی مدیر هتل، بر اساس آیین نامه مسابقات این بازیکن را از ادامه رقابت ها و حضور در هتل اسکان تیم ها منع می کند.

شیعی تاکید کرد: نامه کتبی فدراسیون جهانی والیبال برای این موضوع وجود دارد و باشگاه تصمیم گرفت برای اینکه تیم با حاشیه روبرو نشود، بازیکن تیم پیکان به تهران بازگردد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه