رضا رشیدپور مجری برنامه اینترنتیِ «دید در شب»، از دستبرد به خودرو و سرقت مدارک و لپ‌تاپ خود که حاوی تصاویر و فیلم‌های شخصی‌اش بود خبر داد. توضیحات رضا رشیدپوررضا رشیدپور که اعلام کرد خودرویش مورد سرقت قرار گرفته است، با انتشار عکس زیر نوشت:. توضیح ضروری :. یک ) از ابراز لطف و توجه تمام دوستان گرامی بابت حادثه دیشب سپاسگزارم و امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشید. دو ) نسبت دادن صفات ناپسند به اشخاص و همچنین ظن غیر معتبر به دیگران رفتاری غیر اخلاقی است . تعداد بسیار محدودی از مخاطبان در کامنت ها ...

رضا رشیدپور مجری برنامه اینترنتیِ «دید در شب»، از دستبرد به خودرو و سرقت مدارک و لپ‌تاپ خود که حاوی تصاویر و فیلم‌های شخصی‌اش بود خبر داد.

توضیحات رضا رشیدپور

رضا رشیدپور که اعلام کرد خودرویش مورد سرقت قرار گرفته است، با انتشار عکس زیر نوشت:

توضیح ضروری :

یک ) از ابراز لطف و توجه تمام دوستان گرامی بابت حادثه دیشب سپاسگزارم و امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشید

دو ) نسبت دادن صفات ناپسند به اشخاص و همچنین ظن غیر معتبر به دیگران رفتاری غیر اخلاقی است . تعداد بسیار محدودی از مخاطبان در کامنت ها چنین کاری می کنند . تمنا می کنم این رویه ناپسند را ادامه ندهید .

1394100810490014111518910.jpg

سه ) قطعا در این حادثه ; بی احتیاطی من بسیار تاثیرگزار بوده و شایسته نیست که این موضوع سبب گسترش شائبه ناامنی باشد .

چهار) من به دقت و اقتدار پلیس کشورمان اعتقاد دارم . همان ساعت افسر محترم نیروی انتظامی در صحنه حاضر شد و گزارش تنظیم کرد .برخوردشان هم بسیار دلسوزانه و متعهدانه بود . من تفاوتی با بقیه شهروندان ندارم و هیچ انتظار و توقعی برای پی گیری ویژه هم نیست .

پنج) ظاهر و باطن زندگی من یکی است . بنابراین ترسی از بابت عکس و فیلم ندارم. .فقط اطلاعات و تصاویر برنامه ی این هفته از دست رفته که حتما با تلاش و همت بچه های دید در شب جبران می کنیم .

شش) باید زودتر تبریک می گفتم که درگیر این ماجرا شدم . میلاد فخر آفرینش ; رسول مهربانی و عشق , حضرت محمد مصطفی (ص) و هم چنین زادروز پیامبر آب و آیینه ; حضرت عیسی مسیح (ع) و میلاد امام جعفر صادق (ع) را به حضور محترم اهالی ایمان تبریک و شاد باش عرض می کنم.738158_619.jpg


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : akharinnews.com


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه