زن جوان زمانیکه دید شوهرش زیادی به او محبت می کند، راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد. چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم زیادی مرا دوست دارد و بیش از اندازه به من محبت می کند. وی افزود: اصلا این رفتارهایش را دوست ندارم و همیشه به او گفتم که محبت زیادی هم باعث می شود تا از او دورتر شوم ولی فایده ای ندارد و شوهرم از صبح تا شب در حال ابراز علاقه به من است و یک لحظه هم مرا به حال خودم رها نمی کند. باور کنید از محب ...

زن جوان زمانیکه دید شوهرش زیادی به او محبت می کند، راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد.

 چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم زیادی مرا دوست دارد و بیش از اندازه به من محبت می کند.وی افزود: اصلا این رفتارهایش را دوست ندارم و همیشه به او گفتم که محبت زیادی هم باعث می شود تا از او دورتر شوم ولی فایده ای ندارد و شوهرم از صبح تا شب در حال ابراز علاقه به من است و یک لحظه هم مرا به حال خودم رها نمی کند. باور کنید از محبت های زیادی شوهرم خسته شدم و هر روز بیشتر از او فاصله گرفتم. تا جایی که تصمیم خودم را گرفتم و می خواهم برای همیشه از این مرد جدا شوم. زندگی در کنار او واقعا برایم عذاب آور شده و می دانم اگر ادامه دهم بیشتر اذیت می شوم.

بعد از صحبت های این، قاضی دلیل او را برای طلاق کافی ندانست و از او خواست پیش از انجام هر تصمیمی با مشاوره خانواده مشورت کند و در صورت لزوم شوهرش را نیز نزد یک مشاوره خانواده بفرستد تا شاید مشکلشان حل شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران
 
 
 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه