مدافع سابق استقلال اظهار داشت: یک هفته قبل از دربی به خواستگاری رفته بودم. یادم می‌‌آید پدر همسرم گفت دربی را ببرید بعد بیا خواستگاری!. امیرحسین صادقی مدافع صبای قم، تیمش را یکی از مدعیان جدی قهرمانی می‌داند. او در مورد وضعیت صبای قم، آینده این تیم و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد. به نظر تو صبا پتانسیل قهرمانی دارد؟شک نکنید که تیم ما جزو مدعیان قهرمانی است. صبا برای موفقیت همه چیز دارد و برنامه‌ریزی در باشگاه ما منظم است. اگر چشم نخوریم این پتانسیل را داریم که تا پایان لیگ در کو ...

مدافع سابق استقلال اظهار داشت: یك هفته قبل از دربی به خواستگاری رفته بودم. یادم می‌‌آید پدر همسرم گفت دربی را ببرید بعد بیا خواستگاری!

امیرحسین صادقی مدافع صبای قم، تیمش را یکی از مدعیان جدی قهرمانی می‌داند. او در مورد وضعیت صبای قم، آینده این تیم و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.

به نظر تو صبا پتانسیل قهرمانی دارد؟

شك نكنید كه تیم ما جزو مدعیان قهرمانی است. صبا برای موفقیت همه چیز دارد و برنامه‌ریزی در باشگاه ما منظم است. اگر چشم نخوریم این پتانسیل را داریم كه تا پایان لیگ در كورس قهرمانی بمانیم. ما همه چیز داریم، فقط هوادار كم داریم كه امیدوارم تماشاگران تیم ما بیشتر شوند.

كار كردن با دایی چطور است؟

در كنار دایی بودن لذت‌بخش است. من یادم می‌‌آید در سال 1382 در دربی استقلال و پرسپولیس بازی كردن مقابل او را تجربه كردم.

در آن بازی استرس نداشتی؟

یك هفته قبل از آن بازی به خواستگاری رفته بودم. یادم می‌‌آید پدر همسرم گفت دربی را ببرید بعد بیا خواستگاری! در آن بازی واقعاً انگیزه داشتم و دایی هم بعد از دوران طلایی‌‌اش در فوتبال اروپا به ایران آمده بود. بعدها در تیم ملی با دایی همبازی شدم و افتخار شاگردی او را هم در تیم ملی داشتم. او از لحاظ شخصیتی و فوتبالی فوق‌‌العاده است.

اصلی‌ترین مدعی قهرمانی چه تیمی است؟

استقلال تهران، ذوب‌آهن، پرسپولیس، صبا و چند تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند. واقعاً نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی كرد و از حالا هیچ چیز معلوم نیست.

در مورد عملكرد استقلال، تیم سابقت چه صحبتی داری؟

استقلال هم تیم بسیار خوبی است و آقای مظلومی هم بالای سر این تیم است. حضور آقای افشارزاده هم شرایط استقلال را بهتر كرده است. به هر حال این تیم طرفداران زیادی دارد و همین موضوع باعث می‌شود كه شانس زیادی برای قهرمانی داشته باشد.

پس چرا استقلال در بازی‌های خانگی تماشاگر ندارد؟

استقلال در شهرستان‌ها خیلی طرفدار دارد و شاید در ورزشگاه آزادی تماشاگران كمتر بیایند. همین صبا اگر نصف هواداران استقلال را داشت، در جدول رتبه بالاتری داشت.

آیا به استقلال برمی‌گردی؟

صد درصد. امیدوارم كه این اتفاق بیفتد. من در استقلال بزرگ شدم و دوست دارم دوباره برگردم و با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی كنم.

به بازگشت به تیم ملی هم امید داری؟

تلاشم را می‌كنم تا همان صادقی سابق باشم. نمی‌دانم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد و باید دید نظر كادرفنی چیست.

در مورد اتفاقاتی كه برای سوشا مكانی رخ داد چه نظری داری؟

متأسفانه ما در جامعه‌ای زندگی می‌كنیم كه خیلی‌ها زنده‌كش و مرده‌پرست هستند. من به خوب و بد این ماجرا كاری ندارم ولی نباید به چنین مسائلی دامن زد. متأسفانه در جامعه ما خیلی‌ها دنبال سوژه و سرگرمی می‌گردند و نباید برای یك ورزشكار چنین جوی به وجود بیاید. امیدوارم جامعه ما آبروداری را یاد بگیرد چون ممكن است این اتفاقات برای هر فردی رخ بدهد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه