برخی بازیکنان یک تیم لیگ برتری عنوان کرده اند یکی از هم تیمی هایشان با خود اسلحه حمل می کند اما هیچ وقت آن را در دست نمی گیرد!. اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال ایران کم رخ نمی دهد و هر روز یک موضوع جدید مطرح می شود که باعث تعجب همگان می شود. در یکی از نادرترین مواردی که این روزها مطرح شده و مورد توجه هم قرار گرفته، این است که یکی از بازیکنان تیم های لیگ برتری با خود اسلحه حمل می کند. در این مورد گفته می شود حتی برخی هم تیمی های این بازیکن اسلحه او را دیده اند که معمولا داخل ساک ورزشی اش می گذ ...

برخی بازیکنان یک تیم لیگ برتری عنوان کرده اند یکی از هم تیمی هایشان با خود اسلحه حمل می کند اما هیچ وقت آن را در دست نمی گیرد!

اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال ایران کم رخ نمی دهد و هر روز یک موضوع جدید مطرح می شود که باعث تعجب همگان می شود. در یکی از نادرترین مواردی که این روزها مطرح شده و مورد توجه هم قرار گرفته، این است که یکی از بازیکنان تیم های لیگ برتری با خود اسلحه حمل می کند.

در این مورد گفته می شود حتی برخی هم تیمی های این بازیکن اسلحه او را دیده اند که معمولا داخل ساک ورزشی اش می گذارد. هر چند این بازیکن هیچ گاه اسلحه اش را در دست نمی گیرد و معمولا آن را بین لباس های ورزشی اش می گذارد اما همین همراه داشتن اسلحه اگر بدون مجوز باشد، جرم محسوب می شود و می تواند برایش حاشیه ساز باشد.

گفته می شود این فوتبالیست لیگ برتری تاکنون در مورد دلیل این کارش با هیچ کس صحبت نکرده و دنبال خودنمایی هم نیست و حتی سعی می کند آن را از چشم دیگران دور نگه دارد!


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه