فرمانده انتظامی دلیجان گفت: باند بزرگ تولید و توزیع پودر لباسشویی تقلبی در این شهرستان شناسایی و در عملیات غافلگیرانه پلیس متلاشی شد. به گزارش روز سه شنبه پایگاه پلیس، سرهنگ علی هاشمی افزود: مأموران انتظامی، در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده از فعالیت یک کارگاه زیر زمینی در زمینه تهیه مواد شوینده تقلبی در اطراف این شهرستان با خبر شدند. وی اظهارکرد: تیمی از ماموران پلیس دلیجان برای بررسی موضوع و تحقیقات در این زمینه تشکیل شد و در ادامه روند تحقیقات مشخص شد این کارگاه با استفاده از مواد شیم ...

فرمانده انتظامی دلیجان گفت: باند بزرگ تولید و توزیع پودر لباسشویی تقلبی در این شهرستان شناسایی و در عملیات غافلگیرانه پلیس متلاشی شد.
 
به گزارش روز سه شنبه پایگاه پلیس، سرهنگ علی هاشمی افزود: مأموران انتظامی، در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده از فعالیت یک کارگاه زیر زمینی در زمینه تهیه مواد شوینده تقلبی در اطراف این شهرستان با خبر شدند. وی اظهارکرد: تیمی از ماموران پلیس دلیجان برای بررسی موضوع و تحقیقات در این زمینه تشکیل شد و در ادامه روند تحقیقات مشخص شد این کارگاه با استفاده از مواد شیمیایی غیر مجاز اقدام به تولید پودر لباسشویی کرده و پس از بسته بندی وارد بازار می کند. 

سرهنگ هاشمی ادامه داد: اعضای این باند کلاهبردار با استفاده از نام تجاری یک شرکت معتبر مواد شوینده را در سطح کشور توزیع می کردند.

وی خاطر نشان کرد: پنج نفر در محل کارگاه تولیدی این نوع پودر تقلبی دستگیر و سه کامیون حامل پودرآماده عرضه به بازار و100 عدد بسته پودر خام تولید شده، کشف شد.

فرمانده انتظامی دلیجان اظهار کرد: همه اعضای این باند پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضایی معرفی و کارگاه آنان نیز با دستور مقام قضایی مهر و موم شد.

شهرستان دلیجان در جنوب استان مرکزی با 50 هزار نفر جمعیت، 400 واحد صنعتی در چهار شهرک و ناحیه صنعتی دارد.

*** ضارب سکه های تقلبی در خمین دستگیر شد

فرمانده انتظامی خمین نیز گفت: فرد سابقه داری که در این شهرستان اقدام به ضرب سکه های تقلبی می کرد شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمد علی گودرزی افزود: تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان برای بررسی دقیق موضوع تشکیل و در تحقیقات اولیه مشخص شد که فرد مورد نظر با ضرب سکه های تقلبی در داخل منزل، آنها را به سراسر کشور منتقل می کند.

وی خاطر نشان کرد:کلاهبردار در عملیاتی غافلگیرانه در منزل خود دستگیر و یک دستگاه ضرب سکه نیز وی کشف شد.

متهم که دارای سوابق متعدد کلاهبرداری می باشد پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

شهرستان خمین با 110 هزار نفر جمعیت دارای چهار هزار و 500 واحد صنفی دارای پروانه کسب است.
 
 
منبع: ایرنا
 
 
 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه